Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

Sedat Peker: Perşembe günü iki büyük skandalı anlatacağım

Sedat Peker, perşembe günü iki skandalı ve bazı olayları anlatacağını belirterek, “Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç ve daha niceleri var” dedi.

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, perşembe günü basına yansımayan iki büyük skandal ile ilgili video yayınlayacağını duyurdu.

Peker, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Kırk yaşından genç kardeşlerim, yoğun isteğiniz üzerine perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.

Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha niceleri var.

Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım. Ayriyeten derin Mehmeti aperitif olarak videomuza misafir edeceğim. Vallahi çok eğleneceğiz, hem de çok.” dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir