Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

Peker’den Soylu’ya ilişkin yeni paylaşımlar

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ilişkin yeni paylaşımlar yapan Sedat Peker, “Anadolu Adliyesi’nde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım” dedi.

Devlet bağlantılı çete yöneticisi Sedat Peker, dün basına yansıyan ‘yakalandı’ iddiaları sonrası twitter hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ilişkin açıklamalarını sürdürürken, Veyis Ateş’e ilişkin de yeni iddialar öne sürdü.

Peker’in paylaşımları şöyle:

“1-Ulan çakma dindarlar, ulan çakma vatan severler, benim paylaşımlarıma Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem.

2-Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu. Çıkıp açıklasana, süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene. Namusun yok mu senin? Hepinizi önce hasta edip sonra tedavi edeceğim.

3-süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

4-süslü sülüman; eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini…

5-Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbul’daki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi, yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım.”

VEYİS ATEŞ’E İLİŞKİN DE PAYLAŞIM YAPTI

Peker, bir diğer paylaşımında Veyis Ateş’e devlete ait olan mercedes araç ve polis koruması verildiğini de iddia etti.

Peker, paylaşımlarında şunları belirtti:

“Kıymetli dostlarım, bu süslü sülüman varya, rüşvet işlerini organize ettirdiği veyis ateşe devlete ait olan mercedes araç ve aynı bana verdiği gibi polis koruma da vermiş. Süslü sülümanın anonsçusu veyis ateş, yarın Habertürk’ten eşyalarını toplayıp defolup gideceksin. Ancak şunu unutma, patronun, suç ortağın süslü süleyman da gidecek. Anonsçu veyis, hadi bana polis koruması verdiler tahsisli plaka verdiler, ama devletten mercedes araç vermediler. Şimdi seni kıskandım. Sen ne önemli bir adammışsın?Önce sizi rezil edeceğim. Sonra deli edeceğim. Hemen sonrasında da cezaevine paket edeceğim. Göreceksiniz. Bir tripoda, bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir