Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

Erdoğan’ın 18 milyon takipçili hesabından Kılıçdaroğlu reklamı

Erdoğan 18 milyon takipçili kendi hesabından Kılıçdaroğlu reklamı yaptı. Kılıçdaroğlu ise Erdoğan ile ‘Doğru söyle, CHP mitingine de geliyor musun’ diyerek yüklendi

Bu akşam AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hesabından paylaşılan bir video, İletişim Daire Başkanı Fahrettin Altun’u yeniden tartışma konusu haline getirdi. Daha önce de çeşitli iletişim kazaları yaşayan Erdoğan, bu akşamki paylaşımıyla bunlara bir yenisini ekledi.

Erdoğan’ın 18 milyon takipçili Twitter hesabından Kılıçdaroğlu’nun çeşitli zamanlarda yaptığı konuşmalardan oluşturulan bir video paylaşıldı. “Milletimizi, her fırsatta kendisini tehdit eden bu vesayetçi zihniyetin insafına bırakmayacağız…” denilerek paylaşılan videoda Kılıçdaroğlu’nun zaten olumsuz bir görüntü verdiği düşünülmüş olacak ki, videoya herhangi bir ekleme yapılma ihtiyacı duyulmamış. Ancak paylaşım sonrasında çok sayıda kişi Erdoğan’ın kendi hesabından Kılıçdaroğlu’nun reklamını yaptığını belirten yorumlar yaptı.

Erdoğan’ın paylaşımı kısa sürede 2 milyon izlenmeyi aştı.

Kılıçdaroğlu İSE Erdoğan’ın paylaşımını alıntılayarak “Davaları geri çekmeler, videolarımı paylaşmalar… Doğru söyle, Cumartesi Mersin’e de geliyor musun” şeklinde cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.