Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

NEUSS ALEVİ TOPLUMU: 2 TEMMUZ’DA KÖLN’DEYİZ! VİDEO

 AABF NRW Bölge Temesilciliği,. Sivas’ta katledilen canlarımızı 2 Temmuz’da Köln’de kitlesel bir miting ile anacak. Neuss Alevi Toplumu’nun yöneticileri Ahmet Otlu, Mustafa Yener  ve  Muhsin Bolat Sivas Katliamı’nın 29. yıldönümünde, Köln‘deki Neumarkt  Meydanı’nda düzenlenecek anmaya video mesaj yayınlayarak kitlesel katılım çağrısı yaptılar.

Neuss Alevi  Toplumu (AGN) Yöneticisi Ahmet Otlu: 2 Temmuz 1993 Sivas Katliamı Şehitlerimizi anıyoruz. Bu canlarımızın hepsinin devri daim olsun ve bizim için yolumuza ışık olsunlar. Şunu bilsin ki,  gerci, yobaz, dinci faşizm köklü fidan kesildikçe var olur ve diri olur, iri olur, güçlü olur! Bunun içinde örgütlülüğümüzle bereber iri, diri ve güçlü olduk, bu açıdan Yaşasın Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonumuz!

Neuss Alevi  Toplumu (AGN) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yener: Değerli Canlar, 2 Temmuz’da Sivas’ta katledilen canlarımızı anmak için Köln’de buluşalım! Bütün canları Köln’de düzenlediğimiz anama etkinliğine katılmaya çağırıyorum.

Aşk  ile…

 

Neuss Alevi  Toplumu (AGN) 2.Başkanı Muhsin Bolat: Sevgili Canlar, 2 Temmuz’da Köln – Neumarkt’a Madımak Oteli’nde katledilen 33 Canımızın anma törenini düzenleyeceğiz. Lütfen, hepimiz orda olalım! Gücümüzü gösterelim. Kalabalık bir kitle olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.