Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

25 ve 26 Eylül Kadınlar Davası Festivali

Sevgili konuşma sanatçıları, gouaille severler, iyi sözcükler ve fiil arkadaşlar, 25 ve 26 Eylül Kadınlar Davası Festivali ‘ nde gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi uluslararası Fransız-İsviçre savunma yarışması Savoy Mont Blanc Üniversitesi ve Cenevre hukuk öğrencileri ile karşı karşıya. Bu yıl festival teması çok mevcut bir konu ile ilgili: HARCELEMENT!
Davacılar özel jüriyi ikna etmelidir: Madam Veronica DENIZOT, ANNECY Mahkemesi yakınlarında Cumhuriyet savcısı (74), Bayan Isabelle GATTİKER, Cenevre Uluslararası İnsan Hakları Festivali Genel Müdürü
Usta Jean-Luc FAVRE, avukat, eski TONON BANYO SAVAŞI – Cenevre Ülkesi, Usta Julien MARTIN, Strasbourg Baro avukatı, uluslararası ve Avrupa İnsan Hakları Hukuku. Uluslararası İnsan Hakları Savunması Yarışması Kazananı Usta Patrice REYNAUD, Cenevre Baro Avukatı, LCDF üyesi ve ilk seanstan beri jüri üyesi.
Yarışma 26 Eylül ‘ de Gaillard ‘ da Louis-Simon uzayında gerçekleşecek ve saat 15 ‘ de başlayacak. Ayrıca sağlam ve sıvı olacak, göbeği düzgün bir şekilde dolduracak! Cumartesi günü ′′ meşgul ′′ olma… ve Cumartesi günleri hiçbir şey yapmıyorsun.  O zaman maskelerinizi takın ve asil bir amaç için takdire şayan dövüşlere katılın.
Yeliz Baygin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir