Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

FUAF Yol ve Erkan Kurulu (YEK) Genel Kurulu başarıyla gerçekleştirdi

FUAF Yol ve Erkan Kurulu (YEK) Genel Kurulu başarıyla gerçekleştirerek yeni yönetim kurulunu seçti. ”Düzeyi yüksek, olgun, benlikten ve kibirden uzak, verimli ve başarılı geçen genel kurul, 3 yıl boyunca hizmet verecek olan Yol ve Erkan Kurulu yönetici canlara, rızalık vererek, yeni yönetimi belirledi” ifadelerin yer aldığı FUAF imzalı yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
”Geçtiğimiz hafta sonu Strazburg AKM’mizin ev sahipliğinde bir araya gelen Ana-Baba, Dedeler ve hizmet ehli canlarımız Muhabbet Meydanı kurarak YEK genel kurulunu gerçekleştirdi.
Fransa’nın dört bir yanından, Yol’a hizmet aşkıyla, yüzlerce kilometre yol kat ederek bir araya gelen delegeler, kurdukları muhabbet meydanında, muhabbet diliyle, özellikle YEK çalışmalarında karşı karşıya kaldığımız sıkıntılar, bunların çözümü noktasında yapılacaklarla ilgili çalışma programı ortaya kondu.
Düzeyi yüksek, olgun, benlikten ve kibirden uzak, verimli ve başarılı geçen genel kurul, 3 yıl boyunca hizmet verecek olan Yol ve Erkan Kurulu yönetici canlara, rızalık vererek, yeni yönetimi belirledi.
Aşk olsun, benlikten, kibirden, fesattan uzak kalmayı becerenlere.
Aşk olsun Yol’a yoldaş, hınzır paşalara karşı Pir Sultan gibi dik duranlara.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.