Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

Belçika Alevi Gençler Birliği ( BAGB ) Verviers‘te buluştu

AHA- Belçika Alevi Birlikleri Federasyon Başkanı Harun Özdemir ’inde katıldığı gençlik buluşması, Belçika’nın Verviers kentindeki Alevi Kültür Merkezin’nde gerçekleşti. Belçika Alevi Gençler Birliği’nin çalışmalarının değerlendirildiği kahvaltılı toplantıya Belçika’nın değişik şehirlerindeki AKM’lerden gelen gençler katıldı.

Belçika Alevi Birlikleri Federasyon Başkanı Harun Özdemir ’in konuşma yapıp deyiş söylediği toplantıya ilişkin, Belçika Alevi Gençler Birliği  sosyal medya üzerinden  yaptığı yazılı bir açıklamada şu ifadeleri kullandı:

‘‘Teşekkürler Verviers!
Bu yılın son kahvaltısında birlik olma, biz olma mutluluğunu bizlere yaşattığınız, gözlerinizdeki parıltıyı, yüzünüzdeki gülücüğü, kalbimizdeki sıcaklığı bizimle paylaştığınız için..

Teşekkürler Belçika Alevi Gençler Birliği, Belçika’nın her bir yerinden gelip bizlerin, gençlerimizin ufkunu açtığınız güzel bir örnek sergilediğiniz, deyişleriniz, türküleriniz için Teşekkürler…

Teşekkürler Harun Özdemir,  sesine nefesine, muhabbetine, yüreğine sağlık…

Sizlerede teşekkürler, annelerimiz, bacılarımız, kardeşlerimiz, eşitlerimiz. Gerek mutfakta gerek dostlukta harikalar yarattınız, cansınız‘‘ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir