Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

AKM Köln- Cemevi: Hızır Lokmalarımız Depremzedelere!

AKM Köln- Cemevi: Hızır Lokmalarımız Depremzedelere
AHA / KÖLN – Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu, merkezi üssü Elazığ’ın Sivrice İlcesi olan Elazığ , Malatya, Erzincan, Dersim, Maraş ve Antep’e kadar uzanan 6,8 büyüklüğündeki  depremden dolayı  darda kalan, zorda olan depremde mağdurları  için bağış kampanyası başlattı. AABK’nin başlattığı deprem mağdurlarıyla dayanışma kampanyasına diğer  Cemevleri  gibi,  AKM Köln – Cemevi’de tüm gücüyle destek veriyor. AKM Köln- Cemevi Yönetim Kurulu  imzasıyla yapılan yazılı açıklamada deprem mağdurlarıyla dayanışma kampanyasına ilişkin sunlar ifade edildi:

Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu,  Elazığ merkezli yaşanan, Malatya, Erzincan, Dersim, Maraş ve Antep’e kadar uzanan depremde darda kalan, zorda olan canlarımız için bağış kampanyası başlatmıştır.
Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Köln olarak bizde biran önce Hızır Lokmalarınızı aşağıda belirtilen hesap numarasına bağışlarınızı yapmanızı kış ortasında olumsuz hava şartlarında, evsiz kalan, yardıma muhtaç olan Canlara yardım elinizi uzatarak, canların carına, darına yetişmiş olmanızı arzularız.

Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Köln olarak depremde mağdur olan canlarımızın acılarını acımız olarak görür, bağış yapan canlarımıza ve dostlarımıza şimdiden verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

Aşağıda verilen hesap numarasına bağışlarınızı yapabilirsiniz.

Name der Kontoinhaber:
ALEVITISCHE GEMEINDE KOELN e. V.
Name der Bank:
VOLKSBANK KÖLN BONN
IBAN:
DE47 3806 0186 6101 9800 12
BIC:
GENODED1BRS
Verwendungszweck:
SPENDE ELAZIG ERDBEBENOPFER
Bozatlı Hızır darda, zorda, yolda kalanın yardımcısı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir