Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

PSAKD: ” Kılıçdaroğlu yalnız değildir! ”

AHA / İstanbul- Mafya babası Alaattin Çakıcı’nın “akıllı ol‘‘ diyerek ve hakaretleri ederek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etmesine, Pir Sultan Abdal Kültür Derbeği ( PSAKD) Genel Merkezi, bugün yazılı bir açıklama yaparak sert tepki gösterdi.

”Bu tehdit hepimizedir”

‘‘AKP mafya’dan medet umuyor. Önce, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’i protokole oturtan iktidar,şimdi Alattin Çakıcı’ya muhalefeti tehdit ettiriyor. ‘‘ ifadlerine yer verilen PSAKD Genel Merkezi’nin açıklamasının devamında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tescilli bir mafya babası tarafından tehdit edilmesine ilişkin şunlar kaydedildi:
”Ülkeyi her alanda kaosa sürükleyen iktidar o kadar acz halindedir ki, muhalefeti susturmak adına her yola başvuruyor. Kanal İstanbul projesine karşı çıkmakda İzmir depreminde yapılan başarılı çalışmaları anlatmakda suç sayılıyor. ”

”Biz Aleviler, laikliğin,demokrasinin ve eşitliğin mücadelesine devam edeceğiz! ”

”İktidar bloku öyle bir panik yaşamaktadır ki, mafya liderine “dava arkadaşım” diyebilmektedir. Ülkeyi tarikatlara, diyanete ve mafyaya teslim eden Akp, siyasi ömrünün sonuna gelmiştir. Milyonlarca insan açlık ve sefalete mahkum edilmişken, özel uçaklarla Kıbrıs’a pikniğe giden muktedirler bilmelidir ki, ilk seçimlerde bu karanlıktan ve sizden kurtulacağız.
Biz Aleviler, laikliğin,demokrasinin ve eşitliğin mücadelesine devam edeceğiz.
Bu tehdit hepimizedir.
Kemal Kılıçdaroğlu yalnız değildir.
Mafya düzenine karşı demokrasi için omuz omuza..!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir