Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

DEMİR KAPILARI KAPATIN!

 

Stratejik derinlikli bombacı Davutoğlu’nun  Adem’in önüne örttüğü yaprak logolu geleceği  olmayan gelecek partisine mal bulmuş mağrip gibi sarılanlara geri gelmemek üzere Demir kapıyı/kapıları kapatmak gerekiyor.

Esad ailesinin ve iktidarın geniş kısmının Alevi olması üzerinden “Suriye’ye girip emevi  camiinde namazımızı kılıp” geleceğiz diyerek Alevilere kinini kusan ve saray zatına şirin gözükmek için “Salıverin

küçük enişteyi” sözünün geçtiği bir filmdeki dayak yiyen, hırpalanan enişteye benzeyen fakat o  eniştenin onda biri kadar yüreği ve cesareti olmayan en sonunda da sümüklü mendil gibi kenara atılan bir diğer lakabı da bir zamanlar sağa, sola boş boş  çemkirmesinden dolayı alaya alınır şekilde  Kiziroğlu olan bundan sonrada önü, arkası yapraklı Davutoğlu olacak olan bir şahsın partisine Yol’unu ikrarını, koltuğa, mevki ve makama satarak koşa koşa gidenler bir şeyi yanlış anlamışlar galiba.

Bu yönetici ve bundan sonra da buralara tenezzül edecek olanlar “Yetmiş iki millete aynı nazarda bakmayı” yanlış anlamışlar. Yetmiş iki milletin içine hepsini katmışlar.O yetmiş iki milletin içinde, yobaz, ırkçı, faşist, katil, arsız, hırsız, yolsuz, sağcı, kelle kesenpazarlarda kadın satanlar, çocuk tecavüzcüleri ve Alevi düşmanları yok.

Bu saydıklarımdan ve bulundukları partilerden allame-i cihan olsalar Alevilere kum tanesi kadar yarar gelmez, olsa olsa seçim zamanları yanaşır böyle Yol’unu şaşırmışların ahali ve çevresinden oylarını alır ondan sonra kaldığı yerden asimileye ve katliamlara devam ederler.

Görünen o ki  adem yapraklı parti bu zatlarla kapalı kapılar ardında parti tüzüğü ve programının yazılmasıda dahil bayağı haşır neşir olmuş ve başka isim/isimlerde dahil  olacak gibi.

Yolları açık olsun diyemeyeceğim lakin, Kılavuzları doğru yolu göstermiyor. Karanlık ve kapalı yollara girmişler bile. Bundan sonra Alevi Kurumlarının yapacağı tek ve en  önemli şey başlıkta da belirttiğim gibi bir  daha geri alınmamaları  üzere Demir kapıları sıkı sıkıya üzerlerine kapatmaktır.

İkrar bir defa verilir.

Mesut Kabakçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.