Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

Yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinizi Alevilerin Sesi Dergisi’ne abone edebilirsiniz !

İlk sayısı Şubat 1994’te yayımlanan ve bugüne kadar aralıksız her ay düzenli olarak çıkan dergimiz 250. sayısına ulaştı. Bu başarıyı hiç kuşkusuz siz değerli okuyucularımızın sunduğu destek sayesinde yakaladık.

Alevi toplumunun medya alanında Avrupa’daki tek baskılı yayım organı olan Alevilerin Sesi Dergisi’ne, bugün her zamankinden daha fazla gereksinim duyulmaktadır. Can cana, gönül gönüle, el ele vererek dergimizi daha da güçlendirmek ve sürekli kılmak için hepimize tarihi sorumluluklar düşmektedir. Alevilerin Sesi Dergisi’ne abonelik sayısını artırmak ve daha fazla tanıtmak için sizlerin desteğine ihtiyaç duymaktayız.

Yapılması gereken :
Alevi Kültür Merkezi adına, Alevilerin Sesi dergisine toplu olarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlişikte bulacağınız formu doldurarak, ödeme ile birlikte FUAF Genel Merkezine gönderebilirsiniz.

Bireysel olarak Alevilerin Sesi dergisine aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlişikte bulacağınız formu fotokopi yaparak ve her abonenin kişisel bilgilerini ekleyerek, ödeme ile birlikte FUAF Genel Merkezine gönderebilirsiniz.

Çağrımızı cevapsız bırakmayacağınızı umuyor, tanıtım alanında geliştirilecek her türlü öneriye ve organizasyona açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
Dergimize abone olarak sunduğunuz veya sunacağınız katkılardan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Saygılarımla…

Erdal KILIÇKAYA
FUAF Basın-Yayın Komisyon Sorumlusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir