Alevi Haber Ağı

Alevi Haber Ağı Web Sitesi

İnandığımız değerlere asla sırt dönmeyiz!

Son yıllarda ülkemiz hiç olmadığı kadar yobaz ve faşist bir dikta tarafından yönetilmektedir. Hemen hemen tüm medya organları satılmış, yalaka sözde gazetecilerle dolu…  Bu yandaş gazeteciler, halka ülkemizi  toz pembe gösterebilmek için birbirleriyle yarış içindeler ve ülkemizi parsel parsel satanlara övgüler düzüyorlar.

Bunlara  ve faşist, yobaz, satılmış iktidara sırtını yaslayan bazı ”çakallar,” Emekçi ve Pınar Aydınlar gibi sanatçı dostlarımıza, kurum yöneticilerimize ve yoldaşlarımıza karşı yalan ve iftira dolu olan karalama kampanyaları düzenliyorlar.   Canlarımızı, yoldaşlarımızı ve sanatçı doslarımzı iftira atıp tehdit ederek sindirip korkutabileceklerini zannediyorlar. Hatta bazı çete elamanları Pınar Aydınlar kardeşimizi, yoldaşımızı, çocukları ile tehdit edecek kadar  ileri gidiyorlar.

İnsanı insan eden değerler ile en ufak bir ilintisi olanlar, hiçbir neden veya gerekçeyle bir anneyi‚ ”Dediklerimizi yapmazsan çocuklarını şunu yaparız bunu yaparız . diye tehdit etmezler! Pinar Aydınlar’a bu tür tehditleri savuranlar, insanlıktan en ufak bir şekilde nasip almamış olan ve bundan dolayıda, alçaklığın dipsiz kuyularında dolaşan kişliksiz çakallardır!

  Mafya bozuntusu kişiliksiz alçaklar, o pis ellerinizi çocuklarımızın üzerinden  çekin! Yoldaşlarımızı, dostlarımızı yalnız zannetmeyin. O’nlar, bir aysberg’in sadece görünen yüzüdür. Görünmeyen yüzünde koca bir Türkiye halkları vardır!

Bizler Türkiye halkların özgürlüğü, kardeşliği ve tam bağımsız Türkiye ‘de esit şartlarda birlikte yaşamaları için mücadele eden Denizlerin, Mahirlerin, İboların, Cevahirlerin, Hüseyinlerin , Ulaşların ve yoldaşlarının yolundan yürüyenleriz. Ne sizin gibi mafyacı çete elemanlarının nede sırtınızı yasladığınız iktidarın santaj ve tehditleri karşısında korkup inandığımız değerlere sırt dönmeyiz!

Bizleri yıldıramıyacaksınız. Çekin o pis ellerinizi çocuklarımızın ve yoldaşlarımızın üzerinden!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir